GÖTEBORGSTOLAR, ett par samt SALONGSBORD, 1900-tal.

422133. GÖTEBORGSTOLAR, ett par samt SALONGSBORD, 1900-tal.

Stolar med sits i gulrandig klädsel. Bordets höjd 60 cm samt diameter 55 cm.

Bruksslitage samt stötmärken. Tygklädsel med slitage samt fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 525