STOL / "GÖTEBORGSSTOL", rokokostil, sent 1900-tal.
422055. STOL / "GÖTEBORGSSTOL", rokokostil, sent 1900-tal.
Höjd 85 cm.
Visst slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 85 cm.
Visst slitage.
Leiflers Auktionshus
611