RÅSTEN/BOKSTÖD, 2 delar, lilafärgad, möjlIgen ametist.

421999. RÅSTEN/BOKSTÖD, 2 delar, lilafärgad, möjlIgen ametist.

Vikt ca. 1858,7 gram.

Bruksslitage. Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt ca. 1858,7 gram.

Bruksslitage. Nagg.

Antal besök: 922