PARADKOPP MED FAT, porslin, empire. KPM Königliche Porzellanmanufaktur, Berlin 1800-1809.

421985. PARADKOPP MED FAT, porslin, empire. KPM Königliche Porzellanmanufaktur, Berlin 1800-1809.

Dekor av guld mot vit botten. Höjd 13,5 cm.

Förgyllning med slitage, tassar med smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 027