PARTI ALLMOGE: 1800-1900-tal.

PARTI ALLMOGE: 1800-1900-tal.
42191. PARTI ALLMOGE: 1800-1900-tal.

Träkälke,laggkärl,skopor, Mangelbräde 1786, ryska burkar, vällingklocka, m.m.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 019