PARTI SILVER, 12 delar, totalvikt 215 gram exkl. fickur.

421906. PARTI SILVER, 12 delar, totalvikt 215 gram exkl. fickur.

Bägare i silver 6 st, sterlingsilver, höjd 4,7 cm.
Bältesspänne, orientaliskt, sterlingsilver,
Armband med blomdekor, stämplat 830.
Brosch i form av slända, markasiter, stämplat 830.
Brosch i stjärnform, granater, förgyllt silver stämplat 830.
Örhängen med pärla, stämplat 835.
Fickur silver.

Bruksslitage, oxiderat, fickur saknar tavla och visare.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fickur silver.

Antal besök: 590