Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
GEORGE GOODWIN KILBURNE. Trädgårdsscen, akvarell, signerad.
421789. GEORGE GOODWIN KILBURNE. Trädgårdsscen, akvarell, signerad.
Utvalt av våra föremålsexperter
26 x 35 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
26 x 35 cm.
Ej examinerad ur ram.
Kalmar Auktionsverk
1 576