STORT FICKUR, stål, 69,5 mm, Mackay & Chisholm, Edinburgh, 1800-tal.

421667. STORT FICKUR, stål, 69,5 mm, Mackay & Chisholm, Edinburgh, 1800-tal.

Fickurets diameter 69,5 mm.
8 dagars verk.

Bruksslitage, fungerar vid katalogisering, ej funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fickurets diameter 69,5 mm.
8 dagars verk.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 770