Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
ANNA GARDELL ERICSON. "Solnedgång, Marstrand", akvarell, signerad.
421648. ANNA GARDELL ERICSON. "Solnedgång, Marstrand", akvarell, signerad.
Utvalt av våra föremålsexperter
32 x 47 cm.
ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
32 x 47 cm.
ej examinerad ur ram.
Göteborgs Auktionsverk
2 775