RÖKBORD, trä med glasskiva, 1900-tal.

421643. RÖKBORD, trä med glasskiva, 1900-tal.

Kvadratformat. Med intarsiaarbete.
60 x 60 cm.
Höjd 58 cm.

Bruksslitage, fuktskador, skador, repor.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 60 cm.
Höjd 58 cm.

Nycklar saknas.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 579