SAMEKNIV, Andreas Poggats, monogramsignerad, 1900-tal.

421630. SAMEKNIV, Andreas Poggats, monogramsignerad, 1900-tal.

Längd exklusive slida, 20 cm.
Totallängd 24,5 cm.

Signerad på slida.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd exklusive slida, 20 cm.
Totallängd 24,5 cm.

Signerad på slida.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 911