SOFFBORD, trä, 1900-talets andra hälft.

421578. SOFFBORD, trä, 1900-talets andra hälft.

Cirkulärt bord med skuren samt svarvad dekor. På fyra lejonfötter.
Höjd 65 cm.
Diameter 94,5 cm.

Bruksslitage, ställvis solblekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 65 cm.
Diameter 94,5 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 941