KANNOR 2 st, koppar samt mässing, jugend, delvis WMF Württembergische Metallwarenfabrik.

421571. KANNOR 2 st, koppar samt mässing, jugend, delvis WMF Württembergische Metallwarenfabrik.

Höjd ca 31 - 38,5 cm.

Slitage, fläckar, bucklor. Mindre kanna med lagning vid grepp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 31 - 38,5 cm.

Antal besök: 913