Auktionshuset Kolonn
Leksaker
CORGI 2 stycken VOLVO P 1800 Helgonet.
421562. CORGI 2 stycken VOLVO P 1800 Helgonet.
1:43.
Smärre skador och slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
1:43.
Smärre skador och slitage.
Auktionshuset Kolonn
2 520