OLLE OLSSON HAGALUND. Flicka med äppelkorg, färglitografi, signerad.

421555. OLLE OLSSON HAGALUND. Flicka med äppelkorg, färglitografi, signerad.

Ramstorlek 86 x 63 cm, 278/360.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 018