OLLE OLSSON HAGALUND. Sko och Specerier, färglitografi, signerad.

421550. OLLE OLSSON HAGALUND. Sko och Specerier, färglitografi, signerad.

Ramstorlek 52,5 x 68 cm, 109/110.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 186