BYRÅ, nyrenässans, CH. Benckert, Stockholm 1800-talets slut.

421479. BYRÅ, nyrenässans, CH. Benckert, Stockholm 1800-talets slut.

Höjd 152cm
Bredd 75cm.

Ytslitage, enstaka märken & repor.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 152cm
Bredd 75cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 785