BRICKOR OCH SKÅLAR, 11 delar, teak, 1900-talets andra hälft.

421421. BRICKOR OCH SKÅLAR, 11 delar, teak, 1900-talets andra hälft.

Sju brickor och tre skålar i olika former. Längd ca 18-58 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 573