VATTENHO, lavasten.

VATTENHO, lavasten.
421351. VATTENHO, lavasten.

Längd 78, bredd 40, höjd 40 cm.

Skador, slitage, ej symetrisk.

Gör en kostnadsfri värdering!
421351. VATTENHO, lavasten.

Antal besök: 1 036