PORTFÖLJ, "Meisterstück triple gusset", Montblanc. 2000-tal.

42133. PORTFÖLJ, "Meisterstück triple gusset", Montblanc. 2000-tal.

Svart läder. Insida fodrad med svart, monogrammönstrad canvas, 4 fack samt fack för pennor. Kodat lås, märkt Montblanc.
42x33x7 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

42x33x7 cm.

Brukslitage.

Antal besök: 1 757