KRUKA PÅ PIEDESTAL, tredelad, sandsten.

421305. KRUKA PÅ PIEDESTAL, tredelad, sandsten.

Total höjd 112, krukans diameter 57 cm.

Omfattande skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 156