SKÅL MED GLASINSATS, nysilver, Danmark, 1900-talets första kvartal.

421294. SKÅL MED GLASINSATS, nysilver, Danmark, 1900-talets första kvartal.

Höjd 18 cm
Diameter 28 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18 cm
Diameter 28 cm.

Lätt bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 3 622