SKÅL, porslin, Rosenthal, Tyskland, 1900-tal.

421251. SKÅL, porslin, Rosenthal, Tyskland, 1900-tal.

Dekor av blommor. Diameter 27 cm.

Minimalt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Minimalt slitage.

Antal besök: 470