KABARET, teak, pressglas, 1950/60-tal.

421230. KABARET, teak, pressglas, 1950/60-tal.

Snurrbar kabaret på bricka av teak, diameter 26 cm, insatser av pressglas.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 1 593