Total vikt (exkl knivar samt medaljer) ca 170 gram.
3 medaljer silver Total vikt inkl band ca 24 gram.
Medföljer 2 st knivar, längd 12,5 - 17 cm.
Slitage, smärre bucklor, gravyrer.