SILVER, mestadels 1900-tal.

SILVER, mestadels 1900-tal.
421211. SILVER, mestadels 1900-tal.

Total vikt (exkl knivar samt medaljer) ca 170 gram.
3 medaljer silver Total vikt inkl band ca 24 gram.
Medföljer 2 st knivar, längd 12,5 - 17 cm.

Slitage, smärre bucklor, gravyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 516