MINIATYR GOLVUR, 1900-talets första hälft.

421202. MINIATYR GOLVUR, 1900-talets första hälft.

Miniatyr golvur med skuren växtdekor på fronten
Höjd 28 cm.

Bruksslitage, möjligen saknas attribut på krönet.
Funktionen ej testad.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 28 cm.

Funktionen ej testad.

Nycklar saknas.

Antal besök: 728