BIDÉ, på benställning, nyrenässans, Gustavsberg, 18/1900-tal.

421192. BIDÉ, på benställning, nyrenässans, Gustavsberg, 18/1900-tal.

Bidé i flintgods, på benställning
Längd 58, bredd 42, höjd 47 cm.

Träbortfall, porslin med lagning samt krackelering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 556