GOLVUR, Westerstrands, 1900-tal.

421175. GOLVUR, Westerstrands, 1900-tal.

Mahogny. Höjd ca. 188 cm.

Bruksslitage, lod och pendel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mahogny. Höjd ca. 188 cm.

Bruksslitage, lod och pendel.

Antal besök: 1 244