VÄGGLYSTRAR, 1 par, för två ljus vardera, 1900-tal.

42109. VÄGGLYSTRAR, 1 par, för två ljus vardera, 1900-tal.

Höjd ca 38 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 38 cm.

Slitage.

Antal besök: 758