SNÄCKSKÅL, silver, ca 161 gram, Florens(Firenze).

421050. SNÄCKSKÅL, silver, ca 161 gram, Florens(Firenze).

Troligtvis PAMPALONI ERMINDO di PAMPALONI FRANCO (1940-)
HÖJD 4 CM, 14 X 28,5 CM.

Bruksslitage, slitage på förgyllning.

Gör en kostnadsfri värdering!

HÖJD 4 CM, 14 X 28,5 CM.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 1 308