SKIVSPELARE MED HÖGTALARE, "Tandbergs".

421006. SKIVSPELARE MED HÖGTALARE, "Tandbergs".

TR-220 Stereo FM Radio.

Bruksslitage samt fanerskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

TR-220 Stereo FM Radio.

Bruksslitage samt fanerskada.

Antal besök: 1 055