SKULPTURER, 2 st, glas, Kosta Boda.

421002. SKULPTURER, 2 st, glas, Kosta Boda.

Frozen Images, Monica Backström, Kosta Boda
Mått: 27,5x18,5 cm
Country Living House, Bertil Vallien, Boda Boda
Höjd 6,5 cm
Signerade.

Country Living House med repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 27,5x18,5 cm
Höjd 6,5 cm
Signerade.

Antal besök: 1 133