GLASSERVIS, Amaris, Nachtmann/ Hofbauer, kristall med förgylld kant.

420981. GLASSERVIS, Amaris, Nachtmann/ Hofbauer, kristall med förgylld kant.

18 vinglas, 18 likörglas, höjd 11,5-19 cm.

Smärre förgyllningsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre förgyllningsslitage.

Antal besök: 2 488