TELEFON, Lego-konstruktion, Tyco, 1900-talets sista kvartal.

420881. TELEFON, Lego-konstruktion, Tyco, 1900-talets sista kvartal.

Med utdragbar låda på ena kortsidan.
Etikettmärkt Får anslutas till allmänna telenätet 890116 51.
19 x 17,5 cm.

Bruksslitage, blå Legobit saknas till lådans handtag, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

19 x 17,5 cm.

Antal besök: 1 690