SVEN-ERIK JOHANSSON (F.1925). "Illusionistens förråd". Olja på pannå.

420869. SVEN-ERIK JOHANSSON (F.1925). "Illusionistens förråd". Olja på pannå.

Signerad och daterad 1978-81. 82 x 121 cm.

Utställningar
Sven-Eric Johansson, Museet Kulturhuset, Borås 1985, kat nr 92.

Smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Utställningar

Smärre repor.

Antal besök: 2 627