FRUKTKNIVSTÄLL MED KNIVAR, nysilver, 1900-talets första hälft.

420856. FRUKTKNIVSTÄLL MED KNIVAR, nysilver, 1900-talets första hälft.

Höjd 30 cm med knivar
Ställ med 11 knivar
Gravyr på knivar C R.

Bruksslitage
Silverskikt ställvis slitet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 30 cm med knivar
Ställ med 11 knivar
Gravyr på knivar C R.

Bruksslitage
Silverskikt ställvis slitet.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 211