Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
JAMES RIZZI. Buddies, färglitografi nr 126/350, signrad Rizzi och daterad 2008.
420800. JAMES RIZZI. Buddies, färglitografi nr 126/350, signrad Rizzi och daterad 2008.
16x10 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
16x10 cm.
Garpenhus Auktioner
1 768