JAMES RIZZI. Buddies, färglitografi nr 126/350, signrad Rizzi och daterad 2008.

420800. JAMES RIZZI. Buddies, färglitografi nr 126/350, signrad Rizzi och daterad 2008.

16x10 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

16x10 cm.

Antal besök: 1 958