BORD, sk Butlers Tray, 1900-tal.

420741. BORD, sk Butlers Tray, 1900-tal.

Löstagbar bricka.

Längd 135 cm
Bredd 93 cm
Höjd 55 cm.

Bruksslitage. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Löstagbar bricka.

Längd 135 cm
Bredd 93 cm
Höjd 55 cm.

Bruksslitage. Repor.

Antal besök: 1 684