420732. GRAVYRER, 10 st. Frankrike, 1800-tal.
Le Massacre des Innocents, Les Rochers, Jeune Marthyre. Jupiter et Danae, Les Fleuves, Moyse Sauvé, L'Homme le Vice et La Vertu, Moyse Marchant Sur La Coronne de Pharaon, Hercule et Achelous samt Dessine par Fuesste, Gave a L'Eau.
Bildmått ca 17.2 x 23.2 cm.
Ett glas med spricka. Ej examinerade ur ram. Åldersrelaterat slitage.
Bildmått ca 17.2 x 23.2 cm.