TIHANYI JÁNOS LAJOS. Gatuscen. Olja på duk. Signerad.

420700. TIHANYI JÁNOS LAJOS. Gatuscen. Olja på duk. Signerad.

59.5 x 79 cm.

Duk med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

59.5 x 79 cm.

Duk med lagning.

Antal besök: 742