STOLAR, 6 st, "Rodrigo" Claesson/Koivisto/Rune för Swedese.

420674. STOLAR, 6 st, "Rodrigo" Claesson/Koivisto/Rune för Swedese.

Stolar fanerade med valnöt.

Bruksslitage, flertaler repor. Något kanstötta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stolar fanerade med valnöt.

Antal besök: 1 191