SJÖMANSKISTA, tidigt 1900-tal.

420671. SJÖMANSKISTA, tidigt 1900-tal.

Lock med namnplakett samt ankare. Längd 95, bredd 51, höjd 44 cm.

Slitage, stötmärken, sprickor. Renoverad. Nyckel omarbetad.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 948