KARL-ERIK EKSELIUS. Karmstolar, 1 par, för JOC Vetlanda, 1960-tal.

420658. KARL-ERIK EKSELIUS. Karmstolar, 1 par, för JOC Vetlanda, 1960-tal.

Stomme i valnöt. Bredd 62 cm. Djup 50 cm. Rygghöjd 83 cm.

Klädsel med fläckar. Stoppningen helt torr. Stomme med brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 182