GÖSTA SANDELS. Blyerts. "Västgötasidan fr Kungelf", signerad-1915.

42062. GÖSTA SANDELS. Blyerts. "Västgötasidan fr Kungelf", signerad-1915.

46 x 58 cm.

Fuktskador.

Gösta Sandels (1887–1919)

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 58 cm.

Fuktskador.

Gösta Sandels (1887–1919)

Antal besök: 1 171