PARTI GLAS, 5 delar, delvis etikettmärkt Murano.

420598. PARTI GLAS, 5 delar, delvis etikettmärkt Murano.

3 brevpressar, varav 1 etikettmärkt. Höjd 3 - 5 cm
1 korgskål, höjd 12 cm
1 flakong, höjd 12,5 cm.

Slitage. Flakongpropp samt 1 bevpress med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 korgskål, höjd 12 cm
1 flakong, höjd 12,5 cm.

Antal besök: 989