PLÄD, s.k. Mormorsrutor. 1900-talets andra hälft.

420577. PLÄD, s.k. Mormorsrutor. 1900-talets andra hälft.

Polykroma färger. 168 x 203 cm.

Bruksslitage. Någon lös tråd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Någon lös tråd.

Antal besök: 711