LEKSAKSBILAR 10 st, 1970-talet, sport & rallybilar.

420548. LEKSAKSBILAR 10 st, 1970-talet, sport & rallybilar.

Lamborghini Countach, orange längd 11,5 cm
Porsche 911 Turbo, röd, längd 11,5 cm.
Maserati Bora, vit, längd 11 cm.
BMW M1, schuco, längd 9,5 cm
Jensen FF, Dinky Toys, längd 12 cm.
Ferrari Testarossa, röd, längd 11,5 cm
Triumph TR7, röd Dinky Toys, längd 9,5 cm
Porsche 924, Corgi toys, längd 12 cm.
Lotus europa, Dinky Toys, längd 9,5 cm.
Sams Car, Dinky Toys, 9,5 cm. d.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

BMW M1, schuco, längd 9,5 cm

Smärre slitage.

Antal besök: 1 898