COLLIER, 2 st. Silver, 1900-tal.

420545. COLLIER, 2 st. Silver, 1900-tal.

Halsband, rund form, längd 46 cm
Halsband, länk, längd 54 cm.

Repor vid låsanordning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Halsband, länk, längd 54 cm.

Repor vid låsanordning.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 418