NILS MÖLLERBERG. skulptur, sign.

42045. NILS MÖLLERBERG. skulptur, sign.

Terrakotta. "Kontemplation". Höjd 20 cm.

Mindre nagg.

Nils Möllerberg (1892–1954)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre nagg.

Nils Möllerberg (1892–1954)

Antal besök: 3 662