BOK, "Svenska Allmogens Plägseder", L. Lloyd, P.G.Berg, 1871.

420428. BOK, "Svenska Allmogens Plägseder", L. Lloyd, P.G.Berg, 1871.

Översättning af G.Swederus. Med 5 planscher.
Skinnrygg.

Slitage, skador, fläckar. Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skinnrygg.

Antal besök: 1 148